KONST / Litografier / Färglitografier 11061258
nr 1106 1258
René Guilleminot
(1900-1975)
Färglitografier, René Guilleminot (1900-1975), signerad/osignerat, 34 lösa blad, bladets mått: 50x65
Utrop:
1.500 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 maj 2017
kl 19:42:28
29/4 21:31:49